Ilgaz Park Evleri satılık daire fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Lansman dönemine özel indirimli fiyatlarla satışları yapılan Ilgaz Park Evleri’nde daireler 350 bin TL’den satışa sunuluyor

Ilgaz Park Evleri satılık daire fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Ilgaz Yatırım İnşaat tarafından İstanbul Bağcılar’da kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Ilgaz Park Evleri’nin 2017 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Toplam 84 adet daire ile bir adet ticari birimden meydana gelen Ilgaz Park Evleri Bağcılar, iki blok halinde yükseliyor. Projenin her katında dört adet daireye yer veriliyor.

Ilgaz Park Evleri’nde satılık dairelerin fiyatı minimum 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi kullanılarak da ödeme yapılabiliyor.

Tamamı 2+1 tipinde tasarlanan Bağcılar Ilgaz Park Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 98 metrekare olarak belirleniyor. Blokları 11 katlı olan proje, bölgede farklı bir yaşam alanı oluşturuyor.

Alışveriş ve yaşam merkezine, kapalı pazar yerine, eğitim kurumları ile sağlık kuruluşlarına yakın mesafede olan Ilgaz Park Evleri; Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre, Mahmutbey Metro İstasyonu’na 300 metre, Tem Otoyolu’na 2 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Ilgaz Yatırım İnşaat
Proje Bilgisi: Ilgaz Park Evleri