Ilgın Sancaktepe Konakları

STK Grup tarafından hayata geçirilen Ilgın Sancaktepe Konakları İstanbul Sancaktepe'de yükseliyor

Ilgın Sancaktepe Konakları

STK Grup tarafından hayata geçirilen Ilgın Sancaktepe Konakları İstanbul Sancaktepe'de yükseliyor. 2017 yılı Mart ayında teslim edilmesi planlanan Ilgın Sancaktepe Konakları projesi Abdurrahmangazi Mahallesi'nde konumlanıyor. 

Butik bir proje olarak yükselen proje merkezi noktalara olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Ilgın Sancaktepe Konakları, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde büyüklükleri 90 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 57 adet konuttan oluşuyor. 

Fiyatları henüz belirlenmeyen Sancaktepe Ilgın Konakları projesinden ev almak isteyenler peşinat olarak yüzde 5'lik konut bedeli ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Projede aynı zamanda kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Ilgın Sancaktepe Konakları fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ilgın Sancaktepe Konakları

 

Ilgın Sancaktepe Konakları projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

Satışların başladığı Ilgın Sancaktepe Konakları projesinde, 1+1 daire alanları 90 metrekare, 2+1 daire alanları 124 metrekare, 3+1 daire alanları ise 170 metrekare olarak tasarlanıyor. Projenin inşa edildiği 7 bin metrekarelik arsanın 6 bini sosyal alanlar ve yeşil alanlar için ayrıldı. 

 

Ilgın Sancaktepe Konakları

 

"Ilgın Sancaktepe Konakları " Başlıklı Haberin Galerisi

Ilgın Sancaktepe Konakları

Ilgın Sancaktepe Konakları

Ilgın Sancaktepe Konakları

Ilgın Sancaktepe Konakları

Firma Bilgisi: STK Grup
Proje Bilgisi: Ilgın Sancaktepe Konakları