İlkbahar ve Gölbahçe projelerinde büyük fırsat

Sur Yapı imzasıyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne komşu bir lokasyonda hayata geçirilen İlkbahar ve Gölbahçe projelerinde yüzde 0.42 vade ve 60 ay sabit taksitlerle satışlar devam ediyor

İlkbahar ve Gölbahçe projelerinde büyük fırsat

Sur Yapı tarafından 3. Köprü'ye yakın bir lokasyonda inşa edilen İlkbahar ve Gölbahçe projelerinde, 0,70 vade 120 ay sabit taksit ya da 0,42 vade 60 ay sabit taksit kampanyası ile satışlar devam ediyor.

Sur Yapı İlkbahar projesi
İki etaptan meydana gelen İlkbahar projesinin iki etabında toplam 456 adet konut yer alacak. Yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna ve sosyal tesislerin yer aldığı projelerde çocuk oyun alanları da bulunuyor. sunan İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, 26 Ağutos’ta açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor, Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika mesafede bulunuyor

İlkbahar ve Gölbahçe projelerinde büyük fırsat

Sur Yapı Gölbahçe Evleri
21 dönüm arsa üzerine inşa edilen Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin m² göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. İlkbahar’da olduğu gibi Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede bulunuyor. 

İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’nin örnek daireleri hazır!
İstanbul’un gelişimine devam eden bölgesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’nin ise örnek daireleri tamamlandı. Projeler için 3+1 152 m²’den oluşan örnek daireler ziyarete açıldı. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar