İlkbahar’ın 2.etabı satışta

Sur Yapı imzalı İlkbahar’da 2. Etap, yüzde 5 indirimle satışa çıktı. Sultanbeyli’deki projede alternatif ödeme planları da sunuluyor

İlkbahar’ın 2.etabı satışta

Sur Yapı’nın İlkbahar projesinde ikinci etap satışa çıktı. Sultanbeyli’deki proje, lansmana özel yüzde 5 indirim avantajı sunuyor. İlkbahar’da tamamı peşin ve peşin, banka kredili ödemelere ilave olarak yüzde 10 indirim daha uygulanıyor.

290 bin liraya 2+1

Az katlı mimarisi, bahçeleri ve sosyal tesisleriyle dikkat çeken ikinci etapta 2+1 daireler 290 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplamda 152 adet daire yer alıyor. İlkbahar’da yüzde 50 peşinat 48 ay Sur Yapı bünyesinde vade farksız ödeme seçeneği veya yüzde 5 peşinat, yüzde 65 banka kredisi ile kalan yüzde 30’luk kısımda 36 ay Sur Yapı bünyesinde vade farksız ödenebilecek.

3. Köprü güzergahında

Sultanbeyli’deki proje, 3. Köprü güzergahında inşa ediliyor. Metro hattına ulaşımın kolay olduğu İlkbahar, Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor. Projede, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna bulunurken; ikinci etapta ayrıca tek potalı açık spor alanı ve çocuk oyun alanları da yer alıyor.