İmaj Garden Zekeriyaköy’de son 2 Villa

İmaj Garden Zekeriyaköy’de son iki villa kampanyası: dosya masrafsız, 36 Ay 0,20 kredi oranı ile villa sahibi olma fırsatı

İmaj Garden Zekeriyaköy’de son 2 Villa

10 Aralık 2012 / emlakwebtv
İmaj İnşaat, Zekeriyaköy’de hayata geçireceği ve toplam 20 lüks villadan oluşan İmaj Garden Zekeriyaköy projesinde, kalan son 2 villaya özel son derece cazip fırsatlar sunuyor. İmaj Garden Zekeriyaköy projesi 36 aya kadar olan ödemelerde 0,20 vade farkıyla, dosya masrafsız kredi kullanma imkanı sunuyor.

Şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla!
İmaj İnşaat yine söz konusu son 2 villa için, bu cazip avantajın yanı sıra, dosya masrafsız “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” kampanyası ile de anlaşmalı bankalardan kredi kullandırabiliyor.  
20 adet bağımsız bölümden oluşacak olan İmaj Garden Zekeriyaköy projesi, site olarak planlandı. Zekeriyaköy’de ilk kez teras ve kat bahçeleri uygulamasının olduğu projede, 4 müstakil, 4 ikiz villa, 6 bahçe dubleksi ve 6 çatı dubleksi bulunuyor.
İmaj Garden Zekeriyaköy’de konut fiyatları 350 bin ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişiyor. Temmuz 2012’de yapımına başlanan projenin 18 ayda tamamlanıp, teslim edilmesi planlanıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.imajgarden.com adresine tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Köy