İMGA Kurtköy'ün satışlarını ERA Sapphire yapacak

İmga Group, Kurtköy'de inşa ettiği projesinin satışı için ERA Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren Sapphire Gayrimenkul ile anlaştı

İMGA Kurtköy'ün satışlarını ERA Sapphire yapacak

İmga Group tarafından Kurtköy'de inşa edilen projenin satışları Era Sapphire tarafından yürütülecek. Taraflar arasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan ERA Sapphire Gayrimenkul Proje Geliştirme Müdürü Funda Özergüven, İmga Group satışlarını üstlenmekten dolayı mutluluk duyduklarını açıkladı.

İmga Kurtköy projesi ERA Sapphire'e emanet
Bölgenin İstanbul'un cazibe merkezi haline geldiğini ve Kurtköy'ün en değerli lokasyonunda yükselen projenin sembol nitelik taşıdığını söyleyen Özergüven: Bu projeden, konut ve ticari alanları satın alan veya kiralayanların kısa vadede yüksek kazanç sağlayacaklarını söylemek istiyorum. Ekipçe, böyle prestijli bir projenin satışlarını yapacağımız için hem heyecanlı hem de gururluyuz..." dedi. 

 

İMGA Group satışlarını ERA Sapphire yapacak

 

İmga Group projesi
Kurtköy'ün tek ticari mahali olan Osmanlı Bulvarı'nda İMGA Group arsasında hayata geçirilen proje, ileri teknoloji merkezi olarak mini silikon vadisi ve 4 yıldızlı otel ve apart oteli de bünyesinde barındırıyor. 225 metrelik Osmanlı Bulvarı cephesine sahip projede, 4 modrum katı olan, 3 katı teknoloji çarşısı ve 6 katı da konsepte uygun ofis ve konut bölümlerinden oluşuyor. 

Proje 15 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor ve 80 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje olarak dikkat çekiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen yanı başında yükselen İMGA Group projesinde Nisan 2016'da ön talep dönemine giriliyor. 

 

İMGA Group satışlarını ERA Sapphire yapacak

 

İMGA Group hakkında
1974 yılında Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından temelleri atılan İMGA Group, 1983 yılında İMGA İnşaat Prefabrik Beton San ve Tic A.Ş. olarak inşaat sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye başladı

Firma Bilgisi: Imga Group
Proje Bilgisi: Imga Group Kurtköy