İmka Gold Beylikdüzü!

İmka Gold Beylikdüzü, Nakipoğlu Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü Beykent'te hayata geçiriliyor

İmka Gold Beylikdüzü!

İmka Gold Beylikdüzü, Nakipoğlu Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü Beykent'te hayata geçiriliyor. 3 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede toplam 40 adet daire bulunuyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen İmka Gold satılık daire alanları 115 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor. 

Güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 5 katlı 2 bloktan meydana gelen İmka Gold projesinde normal dairelerin yanı sıra dubleks dairelere de yer veriliyor. Projede blokların zemin katında ise dükkanlara yer veriliyor. 

Ocak 2016'da teslim edilmesi planlanan İmka Gold fiyatları ise 450 bin TL ile 610 bin TL arasında değişiyor. İmka Gold projesinde daireler banka kredisi için uygun. İmka Gold kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

Beykent'te yükselen proje, Yeşil Vadi'ye oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Projenin yakınında aynı zamanda sağlık merkezleri, okullar, üniversiteler ve alışveriş merkezleri bulunuyor. İmka Gold projesi lokasyonu ile sahiplerine avantaj sağlıyor. 

İmka Gold Beylikdüzü projesinde daire alanları ise şöyle; 2+1 daireler 115 metrekare, 3+1 daireler 135 metrekare ile 140 metrekare arasında, dubleks daireler ise 160 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor. Nakipoğlu Yapı imzası taşıyan İmka Gold projesi teslim tarihi olarak 2016 yılı Ocak ayını veriyor. Avrupa Yakası'nın yeni yaşam merkezi Beylikdüzü Beykent'te yükselen projenin tamamlanması ile yüksek prim getirmesi bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Nakipoğlu Yapı
Proje Bilgisi: İmka Gold