İMOB 2017 Mobilya Fuarı'nda geri sayıma başladı!

İMOB İstanbul Mobilya fuarı, MOSFED-Mobilya Dernekleri Federasyonu işbirliğiyle 24-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Yeşilköy'de 13. Kez kapılarını açıyor.

İMOB 2017 Mobilya Fuarı'nda geri sayıma başladı!

Ziyaretçilerine binlerce mobilya ürününü göebilme olanağı tanıyacak İMOB İstanbul Mobilya fuarı, MOSFED-Mobilya Dernekleri Federasyonu işbirliğiyle 24-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Yeşilköy'de 13. Kez kapılarını açıyor.

Binlerce ürün İMOB 2017'de
Oturma grupları ve yatak odalarından bebek ve çocuk odalarına; mutfak-banyo, ofis ve diğer iç mekan mobilyalarından, dış mekan, hareketli, sabit, ahşap, metal, plastik, mermer (veya taş), cam, ve kompozit mobilyalara kadar aradığınız her türden mobilyanın en güzel örnekleri İMOB İstanbul Mobilya fuarında 100 binin üzerinde ziyaretçinin beğenisine sunulacak.

İhracat odaklı, uluslararası alım heyetleri İMOB 2017'de
 Son beş yıldır düzenli olarak gelişen ve 2015 yılına gelindiğinde ihracatını 1,9 milyar $ʼa kadar yükseltmeyi başaran mobilya sektörü 2017 yılının vizyonunu İMOB Fuarında belirleyecek. 2015 yılında Türkiyeʼnin mobilya sektöründen en fazla ihracat yaptığı ülkeler olan Irak, Suudi Arabistan, Libya, Almanya ve Azerbaycan'ın yanı sıra, Körfez ve Ortadoğu ülkelerine, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlere yönelik konusunda uzman ekiplerce yürütülen tanıtım çalışmaları kapsamında İMOB 2017 fuarında hedef coğrafyalardan alım heyetleri bu fuarı ziyaret edecek.

Ziyaretçilerimiz, geçtiğimiz yıl 175 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirme başarısına ulaşan Türk mobilya endüstrisinin öncü markalarına ait seçkin tasarımları ve endüstriye yön veren trendleri görme imkânını bulacaklar.

İMOB 2017'nin katılımcılarına sağlayacağı ticaret hacminden ve işletmenize sağlayacağı uluslararası iş bağlantılarından siz de faydalanın! Türkiye'nin mobilya endüstrisinin tercihi olan İMOB İstanbul Mobilya fuarında hangi firmalar yer alıyor görmek için lütfen tıklayınız!