İMOB’da Alfemo’ya 3 ödül birden

Alfemo’nun Vincenza koleksiyonundaki şömineli yaşam ünitesi, aksesuar dalında birinci oldu

İMOB’da Alfemo’ya 3 ödül birden

31 Ocak 2013 / emlakwebtv
Fonksiyonel, özgün, şehirli ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Alfemo’nun fuarda sergilediği koleksiyonlardan 3’ü, İMOB Tasarım Yarışması’nda ödüle layık görüldü.

29 Ocak’ta başlayan ve 2 Şubat’ta sona erecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nın (İMOB) 2. Günü akşamı gerçekleşen Tasarım Yarışması Ödül Töreni’nde Alfemo, TV ünitesine şömineyi entegre ettiği Vincenza yaşam ünitesi ile Aksesuar dalında 1’inci olurken, Escuda yatak odası ile yatak odası dalında ve Admiral Genç Odası ile Genç Odaları dalınca iki adet 2’incilik ödülünün sahibi oldu. 3 ödül alarak bir başarı elde eden Alfemo’nun 2. Hall B200 numaralı standı, fuarın ilk gününden beri yoğun ilgi gördü.  

Retro 70’s, Pietra, Escuda, Vincenza, Legno ve Artella isimli yeni ürün gruplarını ilk kez İMOB’da tanıtan Alfemo, fuarın en sıradışı ürün gruplarının sahibi oldu.  
Fuara katılan firmaların yenilikçi tasarımlarının yarıştığı organizasyonda, en iyi tasarımlar mobilya dünyasının önemli isimlerinin oylarıyla seçiliyor. Yarışma, yemek odası, oturma grubu, genç odası, yatak odası, aksesuar ve en iyi stant kategorilerinde gerçekleşiyor.