İmpomes dev firmaların mülklerini takip edecek

İmpomes Mülkiyet Erişim Sistemi sektördeki atılımını sürdürüyor. Firma son olarak İş GYO ve Akçansa'nın mülklerinin takibi işini üstlendi

İmpomes dev firmaların mülklerini takip edecek

İmpomes Mülkiyet Erişim Sistemi, müşteri portföyüne İş GYO ve Akçansa'yı da dahil etti. Yapılan anlaşma ile bundan böyle, İş GYO ve Akçansa'nın mülklerini İmpomes takip edecek

Dev firmaların tercihi İMPOMES
Kurumsal gayrimenkul yatırımcılarının tapularını takip edebilmesi ve mülkelirinin imar durumlarını sorgulayabilmesi adına İmpo İmar ekipleri tarafından hayata geçirilen İMPOMES Mülkiyet Erişim sistemi bünyesine iki dev firma daha katıldı. İŞ GYO ve Akçansa, mülkiyet takipleri için İMPOMES'in tercih ederken, firma, 38 şehirde 7.500 mülkün takibi için de çalışmalarını sürdürüyor. 

7.500 mülkün takibini İmpomes gerçekleştiriyor
Halen 7.500 dolayında mülkün düzenli takibinin İMPOMES tarafından gerçekleştirildiğini söyleyen Damla Kartalkanat, 38 il ve 93 ilçedeki tapularının sistem güvencesinde bulunduğunu vurguladı. Kartalkanat:

"Bizim için il sınırı yok, Türkiye’nin her yerinden gelen talepleri karşılayabilecek durumdayız. Önemli olan gayrimenkul sahipleri ‘mülkümün durumu ne’ diye bize başvursunlar..." ifadelerini kullandı. 

İmpomes Mülkiyet Erişim Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Gayrimenkullerin tapu kayıtlarındaki ipotek, şerh, haciz ve diğer durumları takip eden İMPOMES gayrimenkule ilişkin bütün güncel belge, bilgi, imar planı, tapu kaydı gibi tüm detayları da sunmaya devam ediyor.