İMSAD siyasi iklim konusunu tartışacak

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Tarafından düzenlenen "Ekonomi Toplantılarının" ikincisinde "Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler" konusu tartışılacak

İMSAD siyasi iklim konusunu tartışacak

10 Haziran 2014/Emlakwebtv
Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından yılda dört kez düzenlenen "Ekonomi Toplantısı"nın ikinci ayağında "Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler"konusu görüşülecek. Toplantı 12 Haziran'da gerçekleyecek.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener'in açış konuşmasını yapacağı toplantıda,  Türkiye İMSAD’ın her ay yayımladığı‘Aylık Sektör Raporu’nun, Mayıs 2014 verilerine göre, Türkiye ekonomisinin makro büyüklükleri ile inşaat ve inşaat malzemeleri sektörüne ilişkin veriler değerlendirilecek.

Bloomberght TV Yayın Koordinatörü Cüneyt Başaran, konuk konuşmacı olarak katılacağı toplantıda “Gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye için 2014’ün ikinci yarısında beklenen riskler ve fırsatlar“ konulu bir sunum yapacak. Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin veEkonomi Strateji Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Can Fuat Gürlesel’in, dünya ve Türkiye ekonomisine ilişkin gelecek beklentileri ve öngörülerini anlatacak.

Toplantıyla ilgili olarak toplantı ve yer bilgisi ise şöyle:

TARİH: 12 Haziran 2014, Perşembe
YER:    Feriye Lokantası, Hamdi Saver Salonu Çırağan Caddesi, No: 40, Ortaköy
SAAT:  08:30 - 09:00     Karşılama ve İkram 09:00 - 10:30