İnallar Hayat Projesi

İnallar Hayat Projesi Bursa'da 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde 12 blok şeklinde inşa ediliyor

İnallar Hayat Projesi

İnallar Hayat Projesi Bursa’da yer alıyor. Ekim 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan İnallar Hayat Projesi 156 adet daireden meydana geliyor. İnallar Hayat Projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. İnallar Hayat Projesi 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. İnallar Hayat Projesinde 1.200 metrekarelik bir de sosyal donatı alanı bulunuyor.

İnallar Hayat Projesinde 10 bin metrekaresi yeşil alana ayrılmış olup, proje 12 blok şeklinde tasarlanıyor. İnallar Hayat Projesinde 5 farklı tipte daireler yer alıyor. İnallar Hayat Projesi satılık daire büyüklükleri 195 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiyor. İnallar Hayat Projesi konut sahiplerine çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, yürüyüş parkuru, masa tenisi, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, güvenlik, kafe ve güneşlenme terası gibi hizmetler sunuyor.

İnallar Hayat Projesinde fiyatlar 547 bin TL ile 1 milyon 20 bin TL arasında değişiyor. İnallar Hayat Projesi ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat + 24 ay taksit imkanı bulunuyor.

İnallar Hayat Projesi nerede?
20 bin metrekare arsa alanı üzerindeki İnallar Hayat Projesi Bursa Nilüfer’de yer alıyor.

İnallar Hayat Projesi adres bilgileri: Büyük Cadde Balat-Nilüfer/Bursa

İnallar Hayat Projesi iletişim bilgileri
0 224 241 92 92

"İnallar Hayat Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

İnallar Hayat Projesi

İnallar Hayat Projesi

İnallar Hayat Projesi

İnallar Hayat Projesi

Firma Bilgisi: Inallar
Proje Bilgisi: Inallar Hayat