İnanlar Bağdat Caddesi projesi fiyatları!

İnanlar Bağdat Caddesi projesi fiyatları minimum 1 milyon 500 bin dolardan başlıyor

İnanlar Bağdat Caddesi projesi fiyatları!

İnanlar Terrace Cadde 251, İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde İnanlar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir bölgede konumlanıyor.

Tamamı 4+1 ve 5+1 tipinde dairelerden meydana gelen İnanlar Bağdat Caddesi projesinde teraslı ve dubleks daireler bulunuyor. Bir blok halinde yükselen projenin inşaat alanı yaklaşık 10 bin metrekare olarak hesaplanıyor.

İnanlar Bağdat Caddesi projesinde dairelerin alanı 168 metrekare ila 230 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Toplam 36 adet daireye yer verilen proje, inşa edildiği bölge açısından ön plana çıkıyor.

Rezidans hizmetleri sunulacak olan İnanlar Bağdat Caddesi projesi, zemin+15 katlı butik bir yaşam alanı olarak hayata geçiriliyor. Projedeki daire teslimlerinin ise bu yılsonuna doğru başlaması planlanıyor.

İnanlar Bağdat Caddesi projesi fiyatları en düşük 1 milyon 500 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyen alıcılar için farklı ödeme planları hazırlanabiliyor.