İnanlar İnşaat devam eden projeler!

İnanlar İnşaat devam eden projelerine haberimizden ulaşabilirsiniz

İnanlar İnşaat devam eden projeler!

İnanlar İnşaat devam eden projelerine haberimizden ulaşabilirsiniz 

Terrace Mix projesi
İnanlar İnşaat Terrace Mix Esenyurt'ta yer alıyor. Terrace Mix projesinde toplam 945 adet daireye yer veriliyor. 27 adet dükkanın da yer aldığı Esenyurt Terrace Mix projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. VİA Mimarlık tarafından tasarlanan Terrace Mix İnanlar satılık daire büyüklükleri 34 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul Avrupa Yakasında İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Mix Esenyurt'ta konumlandırılıyor. E-5 karayoluna 500 metre mesafede olan proje; Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre, Marmaray Projesi'ne 17 kilometre mesafede bulunuyor.

Terrace Plus projesi
Zekeriyaköy'de hayata geçirilecek projede toplam 54 konut yer alacak. 2+1 ve 3+1 tipinde ikiz villaların yer aldığı Terrace Plus, 13 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Projede daire fiyatları ise 650 bin dolardan başlıyor, 992 bin dolara kadar yükseliyor.

Butik konseptle inşa edilen Terrace Plus projesinde konutların büyüklükleri brüt 195 ila 265 metrekare arasında değişiyor. Projede kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness salonu, spor alanları, kapalı otopark ve sauna gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. Teras Plus projesinden ev satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Terrace Vadi projesi
Terrace konsepti ile markalı konut projesi geliştiren İnanlar İnşaat Terrace Vadi projesi 25 dönüm arsa alanı üzerine konumlandırılıyor. 1+1 ve 4+1 arasında değişen villa ve daire seçeneklerinde 36 ay vadeye yüzde 0,77 faiz, 48 ay vadeye yüzde 0,87 faiz ile yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Terrace Vadi projesinin 2015 yılında tamamlanması planlanıyor. Terrace Vadi fiyatları da 280 bin dolar ile 815 bin dolar arasında değişiyor.

İstanbul Avrupa Yakasında İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Vadi Zekeriyaköy'de konumlandırılıyor.

Terrace Hayat projesi
Terrace Hayat İnanlar İnşaat tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. 12 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 90 konuttan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine göre değiştiği Terrace Hayat'ta dairelerin metrekareleri 105 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Terrace Hayat fiyatları 495 bin TL'den başlıyor. Projede daireler banka kredisine uygun durumda. Terrace Hayat İnanlar İnşaat tarafından 'Terrace' markasıyla hayata geçiriliyor. Terrace Hayat projesi Sarıyer Zekeriyaköy'de yer alıyor.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat