İnanlar İnşaat'tan 3 farklı proje!

İnanlar İnşaat önümüzdeki yıl 3 farklı proje ile yatırımlarına devam edecek

İnanlar İnşaat'tan 3 farklı proje!

1965 yılından itibaren inşaat sektörü içerisinde yer alan İnanlar İnşaat, Terrace markası adı altında birçok markalı konut projesi hayata geçirmeye devam ediyor. Daha önce Terrace Mix, Terrace Plus, Terrace Vadi, Terrace Doğa, Terrace Hayat, Terrace Tema gibi projeleri tamamlayan İnanlar İnşaat önümüzdeki dönem de Terrace adı ile beraber 3 farklı proje inşa etmeyi hedefliyor.

İnanlar İnşaat gelecek projeleri!
1.Terrace Cadde
İnanlar İnşaat'ın kentsel dönüşüm projesi olan Terrace Cadde Bağdat Caddesi üzerinde hayata geçirilecek. Henüz Terrace Cadde projesi ile ilgili detaylar verilmedi. Kadıköy Bağdat Caddesi üzerinde konumlandırılması planlanan Terrace Cadde projesinin detaylarını haberlerimizin detaylarında görebilirsiniz.
2.Terrace Ev Ofis
İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilmesi planlanan Terrace Ev Ofis projesinin yılbaşından itibaren satışa çıkması öngörülüyor. Tek blok şeklinde tasarlanan Terrace Ev Ofis projesi Mahmutbey çıkışında yer alan Türkiye İş Bankası'nın arkasında yer alıyor.
3.Terrace Su
Halkalı Atakent'te hayata geçirilmesi planlanan Terrace Su projesi 30 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 160 adet ev ve ofisin yer alacağı Terrace Su Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne yakın lokasyonda bulunuyor.

İnanlar İnşaat iletişim bilgileri
Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Terrace Fulya Center 1 Blok M4 Kat
34365 Fulya – Şişli / İSTANBUL
Tel: 0.212.215 5454 Faks: 0.212.215 5456
E-Mail: info@inanlarinsaat.com.tr 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat