İnanlar İnşaat’tan 657 kampanyası

İnanlar İnşaat 21 Altın Formülün 6.’sını, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi vatandaşlar için düzenledi

İnanlar İnşaat’tan 657 kampanyası

13 Temmuz 2012 / emlakwebtv

İnşaat sektöründe 47. yılını tamamlayan İnanlar, birikimlerini daha geniş kitlelere sunmak amacı ile geliştirdiği Altın Formüller’in 6.’sını hayata geçiriyor. 6. altın formülde; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabii vatandaşlara, emekliliklerini beklemeden, tahmini ikramiyelerinin yalnızca yüzde 50’sini ödemeleri ile daire satış bedeli üzerinden 60 ay vade ile faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
Kıdem Tazminatını Düzenleyen Kanun Çıkmadan
İstanbul’da özgün mimari ve kaliteli malzeme kullanımı ile dikkat çeken konut projelerini yine dikkat çeken ödeme fırsatlarıyla satışa sunan İnanlar, memurlar için geliştirdiği 6. altın formülde; alım gücünü arttıran herkese, her keseye İnanlar kalitesiyle konut vermeye devam ediyor.
İnanlar’dan Ev Sahibi Olmanın Altın Formülleri 
1.Aldıkça kazan aldırdıkça kazan 
2.Eski evinizi getirin hayalinize taşının 
3.İster daire ister metrekare
4.Askerliğini yeni evinde yap
5.Sıfır aidat
6.657
İnanlar’ın altın formüllerinin tüketiciler tarafından büyük ilgi görmesinin sonucunda hayata geçirilen 6. formül için, İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Serdar İnan: “İstanbul’da birbirinden değerli projeler üretiyoruz ancak bu projeleri satın almayı kolaylaştıracak formüller gerekiyor. Devlet Memurları’nın İnanlar güvencesinde gönül rahatlığıyla ev sahibi olabileceği 6. formülümüzde ev sahibi olmanın hayal olmadığını göstermek istiyoruz.” dedi. 6.Altın Formül için İnanlar’ın devam etmekte olan seçilmiş projelerinden belirli adette daire, 657 sayılı yasaya tabii memurlar için ayrıldı.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat