İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor

Terrace markalı projelerine hızla devam eden İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor

İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor

Terrace markalı projelerine hızla devam eden İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor. İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy'de hayata geçirilecek olan Terrace Zen projesinin 2 ay içerisinde satışa çıkarılması planlanıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken proje az katlı olarak tasarlanıyor. 

24 adet konuttan oluşacak olan Terrace Zen projesinde teslimeri 2018 yılı içerisinde başlaması bekleniyor. Detayları açıklanmayan Terrace Zen fiyatları, daire tipleri, ödeme seçenekleri ve daire metrekarelerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Terrace Zen ön talep toplama aşaması devam ediyor. 

İnanlar İnşaat daha önce, Zekeriyaköy'de Terrace Plus, Atakent Halkalı'da Terrace Tema, Esenyurt Beylikdüzü'nde Terrace Mix, Zekeriyaköy'de Terrace Doğa, Kartal'da Asl-ı Bahçe, Şişli'de Terrace Feri, Büyükada'da Terrace Lido, Sarıyer'de Terrace Bahçe, Fulya'da Terrace Fulya ve Kağıthane'de Avlu 138 projelerine imza atmıştı. İnanlar İnşaat'ın yapılması planlanan projeleri içerisinde ise Atakent'te Terrace Su projesi bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Zen