İnanlar, projeleri ile Kuveyt’ten tam not aldı

Bu yıl 2. kez Kuveyt’te gayrimenkul fuarına katılan İNANLAR, projeleri ile bir kez daha Ortadoğulu yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı

İnanlar, projeleri ile Kuveyt’ten tam not aldı

20 Kasım 2013 / emlakwebtv
Yükselen değerimiz İstanbul’un, özellikle yükselen bölgelerinde her zaman öngörülü hareket ederek özgün projeler geliştiren İNANLAR’ın tasarladığı ve inşa ettiği yaşam alanları, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcıların yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı.

İNANLAR projeleri, Kuveyt International Property Show 2013’te büyük ilgi gördü
İNANLAR projeleri, Kuveyt’te Top Expo Group tarafından organize edilen, 18-23 Kasım 2013 tarihleri arasında devam edecek dünyanın önde gelen Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Kuveyt International Property Show 2013’te büyük ilgi gördü.

Fuarın ilk gününde Kuveyt Ticaret Bakanı ve yardımcıları İNANLAR standını ziyaret ederek projeler hakkında detaylı bilgi aldı. İNANLAR Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan standı ziyaret eden bakana el yapımı gümüş tepsi hediye etti.

Yurtdışı tanıtımlarına ve İstanbul’un bir dünya markası olma yolunda projelerine öncelik veren İNANLAR, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyada Türkiye’ye olan ilgiyi artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

İnanlar İnşaat hakkında detaylı bilgi için: www.inanlarinsaat.com.tr