İnanlar, sizi Doğa’ya davet ediyor

İnanlar’ın yeni projesi Terrace Doğa, sakinlerine Yeni Şehir Zekeriyaköy’de doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor

İnanlar, sizi Doğa’ya davet ediyor

28 Eylül 2012 / emlakwebtv
İnanlar’ın yeni lüks projesi Terrace Doğa, sakinlerine Yeni Şehir Zekeriyaköy’de doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor. Sadece 36 ailenin yaşayabileceği haute – couture villaları ile yeni şehrin yeni projesi Terrace Doğa, yeşil ve maviyi stil, estetik ve konforla birleştiriyor.
İlhamını doğadan alan Terrace Doğa’da, her villanın kendine özel bahçesi bulunuyor. Projede yaşam alanlarının önü, ev sahiplerinin tercihine bağlı olarak göletlerle de çevrilebiliyor.
Şehrin Çizgisi Zekeriyaköy’de Terrace Doğa ile Değişiyor. Üçüncü köprüyle birlikte yeni şehir, yeni havalimanı ve yeni otoban projelerine yakın olan Zekeriyaköy, ikinci şehir olma özelliğini taşıyor.
Müstakil yaşamanın konforunu kolay ulaşım ve yakınlık ile çözen Zekeriyaköy, bölgenin yakınına inşa edilecek 3. Havalanı ve 3. Köprü ile de alternatif ulaşım yollarının dibinde yer alıyor. Terrace Doğa’ya 3 farklı güzergah üzerinden ulaşılabiliyor. Bahçeköy orman yolu, Sarıyer -Çayırbaşı tüneli ve sahil yolu üzerinden eve giden tüm yollarda keyif ve kolay ulaşım rahatlığı bulunuyor. Hacıosman’a kadar inşa edilen, Şişhane – Taksim – Maslak metrosu ise eve giden yolda açık ve hızlı ulaşım da sağlanabiliyor. Terrace Doğa sakinleri, ister deniz havası, ister yeşil bir orman yolu ya da transit geçiş ile Maslaktan sonra 10 dakikada evine varabiliyor.
4 farklı tipte, büyüklükleri 203 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 36 villada, biri ebeveyn yatak odası olmak üzere 4 yatak odası, salon, çamaşır odası, özel depo alanı ve çatı katı teras balkonu bulunuyor.
Projede fiyatlar ise 1 milyon 75 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisine uygun olan projede 120 aya kadar vadeli kredi de kullanılabiliyor. Projenin Ekim 2013’de teslim edilmesi planlanıyor.