İnanlar Tema Çarşı ve Mix Çarşı satılık dükkan fiyatları!

İnanlar İnşaat, Atakent’te yer alan Tema Çarşı ve Esenyurt’ta yer alan Mix Çarşı projelerinde ticari birim satışlarına devam ediyor

İnanlar Tema Çarşı ve Mix Çarşı satılık dükkan fiyatları!

İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde hayata geçirilen Terrace Mix projesinde yaşam başladı, teslimler hemen yapılıyor ve kalan daireler ile dükkanların satışları devam ediyor.

Terrace Mix Esenyurt projesi, hem ev hem ofis olarak kullanılabilen toplam 945 adet daire ile 27 mağazalık İnanlar Mix Çarşı’dan meydana geliyor. Projede yer verilen dairelerin büyüklüğü 34 metrekare ila 230 metrekare arasında değişiyor. 

İnanlar İnşaat Esenyurt projesinin Mix Çarşı bölümünde satışı devam eden dükkanları fiyatı minimum 665 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile dükkan satın alınabiliyor.

İnanlar İnşaat’ın İstanbul Avrupa Yakası’nın Halkalı Atakent bölgesinde inşa ettiği bir diğer projesi olan Terrace Tema’da da daire ve dükkan satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Halkalı Terrace Tema projesinde alanları 85 metrekare ila 246 metrekare arasında değişen toplam 416 adet daireye yer veriliyor. Projede dairelerin yanı sıra 13 mağazalık bir de Tema Çarşı bulunuyor.

İnanlar Tema Çarşı’da dükkanların fiyat minimum 1 milyon 330 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden dükkan sahibi olabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor.

30 ve 40 katlı iki kule halinde yükselen Atakent Terrace Tema projesinde 360 derece panoramik manzaralı seyir terasları bulunuyor. Deniz ve göl manzarasına hakim olan projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat