İnanlar Terrace Doğa’da son 4 villaya özel 60 ay 0 faiz fırsatı!

İnanlar Terrace Doğa projesindeki kalan son 4 adet villa için hazırlanan ödeme kampanyasına göre, 60 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

İnanlar Terrace Doğa’da son 4 villaya özel 60 ay 0 faiz fırsatı!

İnanlar İnşaat tarafından Zekeriyaköy Uskumruköy’de inşa edilen İnanlar Terrace Doğa’da teslimler hemen yapılıyor. Tamamı villa konseptinde hazırlanan proje, Loft Mimarlık ile DS Mimarlık imzası taşıyor.

İnanlar Terrace Doğa projesinde satışı devam eden son 4 adet villa için hazırlanan özel ödeme kampanyasına göre, 60 aya kadar vade farksız banka kredisi kullanılabiliyor. Ya da tamamı peşin ödeme yapılıyor.

Toplam 36 adet villadan meydana gelen İnanlar Terrace Doğa Zekeriyaköy’de villaların büyüklüğü 203 metrekare ila 216 metrekare arasında değişiyor. Projede her villaya özel bahçe alanlarına yer veriliyor.

İnanlar Terrace Doğa Uskumruköy’ün sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, çocuk oyun odası, fitness center bulunuyor.

Tüm bunların yanı sıra; 7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi, tüm villalarda site güvenliği ile irtibatlı görüntülü intercom, özel peyzaj ve bahçe düzenlemeleri ve otopark alanları da mevcut.

Merkezi bir lokasyonda konumlanan İnanlar Terrace Doğa projesi; Levent, Maslak, İstinye ve Şişli’ye 15 dakika, Atatürk Havalimanı’na 27 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 18 dakika mesafede konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Doğa