İnanlar Terrace Koru fiyatları ve ödeme planı!

Henüz lansmanı yapılmayan fakat ön satış dönemi başlayan İnanlar Terrace Koru fiyatları 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İnanlar Terrace Koru fiyatları ve ödeme planı!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Çekmeköy Alemdağ bölgesinde hayata geçirilen İnanlar Terrace Koru, İnanlar İnşaat imzası taşıyor. Ön satışları başlayan projenin yakın zamanda basın lansmanının da yapılması bekleniyor.

İnanlar Terrace Koru’da lansman öncesi kampanyalı fiyat listesine göre, daireler 299 bin TL’den satışa sunuluyor. Projede sınırlı sayıda 1+1 ve çoğunlukla 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

Çekmeköy İnanlar Terrace Koru projesinin ödeme planına göre; tutarın yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, yüzde 15’lik kısmı Aralık 2016 tarihinde ödeniyor, yüzde 15’lik kısmı teslim tarihinde veriliyor, geriye kalan yüzde 50’lik tutar için ise 30 aya kadar firma bünyesinde taksit yapılıyor.

3. Köprü’ye yakın konumuyla ile yüksek yatırım değeri taşıyan İnanlar Terrace Koru, Anadolu Yakası’nda yeni ve ferah bir yaşam alanı yaratıyor. Proje detaylarının önümüzdeki günlerde netlik kazanması ve açıklanması bekleniyor.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: İnanlar Terrace Koru