İnanlar Terrace Lotus fiyatları 567 bin TL’den başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde satışları başlayan İnanlar Terrace Lotus projesinde daire fiyatları minimum 567 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İnanlar Terrace Lotus fiyatları 567 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde İnanlar İnşaat tarafından 2015 yılında yapımına başlanan Terrace Lotus projesinin satışlarına start verildi. Teslimleri 2017 yılında yapılacak olan proje, tek blok halinde yükseliyor.

40 katlı ve 150 metre uzunluğundaki bir kuleden meydana gelen İnanlar Terrace Lotus projesinde toplam 149 adet daireye yer veriliyor. Projede alanları 90 metrekare ila 240 metrekare arasında değişen daire tipleri bulunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunulan İnanlar Beylikdüzü Terrace Lotus’ta dairelerin tavan yüksekliği 3.40 metre olarak tasarlanıyor. Mimari yapısı ile dikkat çeken proje, merkezi bir noktada konumlanıyor.

Satışları başlayan İnanlar Terrace Lotus Beylikdüzü’nde daire fiyatları minimum 567 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

E-5 karayolunun hemen yanı başında hayat bulan Terrace Lotus İnanlar; Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, metrobüs durağına 1 dakika, TEM otoyoluna 3 dakika, İDO deniz otobüsüne 6 dakika, Marmaray’a 17 dakika ve 2019’da tamamlanacak yeni metro hattına 2 dakika uzaklıkta yükseliyor.

İstanbul’un en yüksek kulelerinden biri olma özelliği taşıyan İnanlar Terrace Lotus’ta dairelerin bir kısmı E-5 manzarasına sahipken diğer kısmı ise Marmara Denizi manzarasını görüyor. Her daireye özel depo alanı bulunan proje, otel konforunda rezidans yaşamı sunmayı hedefliyor.

Beylikdüzü Terrace Lotus’un ayrıcalıkları içerisinde; 44 mağazalı modern çarşı, bisiklet park yerleri, kapalı yüzme havuzu, elektrikli araçlar için şarj alanları, fitness center, sauna, kapalı ve açık otopark alanları, çocuk oyun alanları ile güvenlik hizmeti sunuluyor.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: İnanlar Terrace Lotus