İnanlar Terrace Tema daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor

Teslimlerin hemen yapıldığı İnanlar Terrace Tema daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor

İnanlar Terrace Tema daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor

360 derece panoramik seyir terasına sahip olan Terrace Tema, İnanlar İnşaat imzası ile İstanbul Halkalı’da yükseliyor. Yaşamın var olduğu ve teslimlerinin hemen yapıldığı projede, kalan son dairelerin satışı devam ediyor.

Marmara Denizi ile Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan İnanlar Terrace Tema, biri 30 katlı diğeri 40 katlı 2 kuleden oluşuyor. Toplam 416 adet daireye yer verilen projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak kullanılıyor.

İnanlar Terrace Tema’da satışı devam eden dairelerin fiyatı minimum 475 bin TL’den başlıyor. Firma bünyesinde 120 aya kadar vade yapıldığında yüzde 0,59 oranında faiz uygulanıyor. Ayrıca peşin ödeme de yapılabiliyor.

23 adet kat bahçesine yer verilen İnanlar Terrace Tema projesinin inşaat alanı 78 bin 856 metrekare olarak belirleniyor. Proje, 3.40 m kat yüksekliğinde hacimli dairelerden meydana geliyor.

Her daireye özel depo alanı bulunan Terrace Tema Halkalı projesinde; 4 mevsim rahatlık sunan VRV iklimlendirme sistemi, her dairede her odada açılabilir pencere sistemleri, tüm site genelinde kapalı otopark ve misafirler için açık otopark alanı yer alıyor.

Halkalı Terrace Tema’nın sosyal donatıları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları, basketbol sahası, streetball, masa tenisi, masaj odası, çim amfi alanı, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları ve kış bahçesi mevcut.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Tema