İnanlar Terrace Tema’da 3 bin 167 TL taksitle! Hemen teslim!

Daire teslimleri hemen yapılan İnanlar Terrace Tema’da minimum taksit tutarları 3 bin 167 TL’den başlıyor

İnanlar Terrace Tema’da 3 bin 167 TL taksitle! Hemen teslim!

Halkalı Atakent’te İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Tema’da yaşam geçtiğimiz günlerde başladı. Anahtar teslimleri hemen yapılan proje, Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarasını görecek şekilde konumlanıyor.

Toplam inşaat alanı 78 bin 856 metrekare olarak belirlenen İnanlar Terrace Tema’da biri 30, diğeri 40 katlı iki adet kule yükseliyor. Çok özel 23 adet kat bahçesine yer verilen proje, 416 adet rezidans daireden meydana geliyor.

360 derecelik panoramik manzaralı seyir terasları ile dikkat çeken İnanlar Terrace Tema Halkalı’da dairelerin kat yüksekliği 3.40 metre. Yüzde 80’lik kısmı yeşil alana ayrılan projede her daireye özel depo alanına da yer veriliyor.

İnanlar Terrace Tema daire fiyatları minimum 475 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, hiç peşinat vermeden 36 aya kadar 0 faizle; yüzde 20 peşinat verildiğinde 48 aya kadar 0 faizle; yüzde 50 peşinat verildiğinde ise 60 aya kadar 0 faizle vade yapılıyor. Buna göre, en düşük taksit tutarları 3 bin 167 TL’den başlıyor.

4 mevsim rahatlık sunan VRV iklimlendirme sistemi bulunan İnanlar Terrace Tema Atakent’in her dairesinin her odasında açılabilir pencere sistemleri ile taze hava ve tüm site genelinde kapalı otopark ve misafirler için açık otopark alanı mevcut.

İnanlar Terrace Tema projesinin sosyal donatıları içerisinde ise; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center, sauna, yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları, basketbol sahası, streetball, masa tenisi, masaj odası, çim amfi alanı, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları, kış bahçesi ve jakuzi bulunuyor.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Tema