İnanlar'ın Fortune 500 yükselişi sürüyor

İnanlar, Fortune Dergisi tarafından hazırlanan "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" listesinde 21 sıra yükseldi ve 284. sırada yer aldı.

İnanlar'ın Fortune 500 yükselişi sürüyor

Fortune Dergisi tarafından hazırlanan "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" listesinde 21 sıra birden yükselen İnanlar, 284. sırada yer aldı. Firma, piyasalardaki olumsuzluklara karşın büyüme atağını sürdürdü ve ülkenin en yüksek gelire sahip 500 kurumu arasındaki konumunu daha da güçlendirdi. 

İnanlar tüm dünyadaka atağını sürdürüyor
Konut satışlarının yüzde 50 yakınını yabancı yatırımcıya satan İnanlar, diğer taraftan dünyanın 30 ülkesinde de "Dünya Başkenti İstanbul" sloganı ile tanıtım ve planlamalara imza attı. İstanbul'un önemli lokasonlarında hayata geçirdiği projelerde estetik ve profesyonelliği ön planda tutan firma, diğer taraftan zamanında teslimlerle de tüketici güvenini kazanmayı başardı. İnanlar, uluslararası alandaki tanıtımı için fuar ve tanıtmlara katılmayı da sürdürürken, 2. el satış ve kiralama, profesyönel yöneticilik gibi alanlarda da hizmetlerini sürdürdü. 

İnanlar hakkında
195x65 yılında İstanbul'da kurulan İnanlar, bugüne dek İstanbul genelinde 220'nin üzerinde projeye imza attı.Özellikle "terrace" markalı konutlar ile öne çıkan İnanlar, konforundaki butik yaşam alanları ve şehrin kalbindeki rezidans yaşam alanları ile de dikkat çekiyor. Firma, ISO 9001: 2008 kalite sertifikasına sahip. 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat