İncek Blue nerede?

Sinpaş İncek Blue Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede yer alıyor

İncek Blue nerede?

23 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Sinpaş GYO tarafından Ankara’da hayata geçirilen İncek Life projesinin en yüksek kulesi olan İncek Blue 225 adet daireden meydana geliyor. 1.200 metrekare büyüklükte yüzme havuzuna sahip olan İncek Blue projesinde özel kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, yine Zen konseptli spa ve wellness alanları ile buhar odaları, saunalar ve fitness salonları da yer alıyor. 90 milyon TL ciro hedefi olan Sinpaş İncek Blue satılık daire sahiplerine , Zen Kulübü’nün yanı sıra, siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş alanları, 7/24 resepsiyon hizmeti, güvenlik, çocuklar için Kulüp Evi gibi sosyal olanakları da sunuyor.

İncek Blue ödeme planı
İncek Blue ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yanı sıra, net 150 m2’lik 2+1 dubleks suitler de yer alıyor. İncek Blue’daki daireler yüzde 20 peşinat; Ocak 2015, 2016, 2017 ve Ocak 2018’de yüzde 8’lik 4 ara ödeme ve kalan yüzde 48’lik bölüm için de 60 ay eşit taksit imkanlarıyla satışa sunulmuş durumda.

İncek Blue fiyatları
Sinpaş İncek Blue fiyatları 273 bin TL’den başlıyor. İncek Blue teslim tarihi olarak da 2015 Aralık ayı veriliyor.

İncek Blue nerede?
Ankara’da yer alan İncek Blue projesi Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life’ın yanı başında yer alıyor. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakın konumda bulunan Sinpaş İncek Blue, Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede yer alıyor. 

"İncek Blue nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Blue nerede?

İncek Blue nerede?

İncek Blue nerede?

Proje Bilgisi: Incek Blue