İncek Blue örnek daireleri hazır!

Sinpaş GYO’nun Ankara İncek’te hayata geçirdiği İncek Blue örnek daireleri hazır. Projede Zen tasarımları kullanıldı

İncek Blue örnek daireleri hazır!

Sinpaş GYO’nun Ankara’nın en gözde yerleşim bölgesi İncek’te hayata geçirdiği İncek Blue’nun modern ve yalın bir çizgide dekore edilen yeni örnek dairesi ev sahiplerine ilham veriyor. Şehrin stresinden uzak, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunan İncek Blue’nun 1+1 yeni örnek dairesi, modern ve ferah bir tarzda dekore edildi. Örnek dairenin aksesuar seçiminde Zara Home, Mudo Concept ve Paşabahçe’den ürünler kullanıldı.

Alaçatı’nın mavi ve beyaz tonlarından ilham alınarak tasarlandı
DGD Design tarafından tasarlanan dairede ferahlık ve rahatlık ön planda tutuldu. Salonda tercih edilen mavi ve beyaz renkler ortama huzur katarken; modern ve konforlu mobilyalar ise minimal bir estetik anlayışa vurgu yapıyor. Balkonda kullanılan renkli meshler, bitkiler ve İCA’nın özel tasarımı ‘’fest koltuk’’ açık hava keyfine sakin ve yalın bir dokunuş katıyor.

Örnek dairenin yatak odası, Milano Fuarı’nın 2015 trendi turuncu ve yeşillerle renklendirildi. Aynalar, duvarda kullanılan perde kaplaması, şeffaf dolap kapakları ve kullanılan aksesuarlarla Ege’nin dingin ve samimi havası yaşam alanlarında hissettirildi. 
Örnek dairenin mutfak alanında camdan bir masa olarak tasarlanan akvaryum ve duvar bitkileri ise yeşilin ve mavinin hayat veren enerjisini mekana taşıyor.   

İncek Blue’da 40 eve özel ödeme planı
İncek Blue’da ev sahibi olmak isteyenlere, sadece 40 eve özel banka kredisiz bir ödeme planı sunuluyor. Peşin ödeme ile alınacak konutlarda yüzde 12’e varan indirim sağlanırken, hiç peşinatsız ödeme seçeneğinde 45 ay sabit ödemelerle vade farksız konut sahibi olmak mümkün.  

Doğanın ortasında yeşil ve mavi bir manzara
Bir yanda Ankara’nın ilk plajlı 1.200 metrekarelik yüzme havuzunun mavisine, diğer tarafta yemyeşil merkez park manzarasıyla İncek Life’ın peyzajına bakan İncek Blue’da konforlu bir yaşam için tasarlanmış 225 daire yer alıyor.

İncek Blue, Zen konseptiyle tasarlandı
İncek Blue; dengeli, kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın Ankara’daki adresi İncek Life’ın sosyal yaşamına, Zen Kulübü ve diğer donatılarıyla yeni bir değer katıyor. Zen Kulubü bünyesinde, Zen konsepti ile tasarlanmış, özel kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, Fitness & Wellness Salonu ve Spa yer alıyor. 

Dekorasyonda kullanılan Markalar: ICA, Zara Home, Mudo Concept, Paşabahçe, Altıncı Cadde  

Projenin künyesi
Proje adı: İncek Life
Bölge: İncek, Ankara 
Konut sayısı: 225
Konut m2’leri: 80 m2 -  150 m2 
Fiyat aralığı: 273.000 TL’den başlayan fiyatlarla
Teslim tarihi: Temmuz 2016 
Çağrı Merkezi 444 1 440

"İncek Blue örnek daireleri hazır!" Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Blue örnek daireleri hazır!

İncek Blue örnek daireleri hazır!

İncek Blue örnek daireleri hazır!

Proje Bilgisi: Incek Blue