İncek Blue teslim tarihi

İncek Blue teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor

İncek Blue teslim tarihi

150 bin metrekare alan üzerinde Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen İncek Blue 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Toplam 225 adet dairenin yer aldığı İncek Blue satılık daire büyüklükleri 55 ila 148 metrekare arasında değişiyor. 

1.200 metrekare büyüklükte yüzme havuzuna sahip olan İncek Blue projesinde özel kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, yine Zen konseptli spa ve wellness alanları ile buhar odaları, saunalar ve fitness salonları da yer alıyor.

İncek Blue fiyat bilgileri
Sinpaş İncek Blue fiyatları 273 bin TL'den başlıyor. İncek Blue fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İncek Blue ne zaman teslim edilecek?
İncek Blue teslim tarihi olarak 2015 yılının sonlarını veriyor.

İncek Blue nerede?
Ankara'da yer alan İncek Blue projesi Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life'ın yanı başında yer alıyor. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakın konumda bulunan Sinpaş İncek Blue, Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji'ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

İncek Blue adres bilgileri : Alacaatlı Caddesi No: 1248 İncek-Yenimahalle/Ankara

İncek Blue iletişim bilgileri
Telefon : 444 1 440
Web : http://inceklifeblue.com/

"İncek Blue teslim tarihi" Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Blue teslim tarihi

İncek Blue teslim tarihi

İncek Blue teslim tarihi

Proje Bilgisi: Incek Blue