İncek Blue

İncek Blue Sinpaş GYO tarafından Ankara'da inşa ediliyor

İncek Blue

İncek Blue Sinpaş GYO tarafından Ankara'da inşa ediliyor. 150 bin metrekare alan üzerinde yükselen İncek Blue 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşuyor. İncek Blue satılık daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. 

İncek Blue projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, göl, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, spa, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya ve merkezi ısıtma. 

Sinpaş İncek Blue fiyatlarının 318 bin liradan başlaması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. İncek Blue fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. İncek Blue teslim tarihi olarak 2015 yılının sonlarını veriyor.  

Ankara'da yer alan İncek Blue projesi Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life'ın yanında yer alıyor. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakın konumda yer alan  Sinpaş İncek Blue, Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji'ne 10 dakika mesafede bulunuyor.

İncek Blue adres bilgisi : Alacaatlı Caddesi No: 1248 İncek-Yenimahalle/Ankara
İncek Blue iletişim bilgileri 
Telefon : 444 1 440
Web : http://inceklifeblue.com/
E-posta adresi : info@inceklifeblue.com
 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Incek Blue