İncek Green fiyatı 334 bin TL

Sinpaş Gyo tarafından Ankara İncek Life'ın yeni etabı olarak inşa edilen İncek Green fiyatları 334 bin TL'den başlıyor

İncek Green fiyatı 334 bin TL

Sinpaş’ın yeni lanse ettiği projelerden İncek Green, İncek Dünyası’nın en yeşil etabı olarak hayat buluyor. 8 bin 400 metrekare alan üzerinde inşa edilen İncek Green projesinde 140 konut bulunuyor. 2+1,3+1 ve 2+1 dubleks loft dairelerden meydana gelecek olan İncek Green ‘de teslimlerin Kasım 2016’da yapılması planlanıyor. İncek Aileler için tasarlanan 2+1 ve 3+1 daireleriyle konforlu yaşam seçenekleri sunan İncek Green’de, proje giriş kapısından, binanın tasarımına kadar her şey yeşil konseptine uygun olarak tasarlandı.

Ankara’da şehrin stresinden uzak, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunan İncek Green, İncek Life’ın peyzajına ve şehir manzarasına hakim bir konumda bulunuyor. Projede Ankaralıların balkon sevgisi ve her mevsim peyzajın keyfini çıkarmaları düşüncesiyle, cam bölmelerle kapatılıp kış bahçelerine de dönüştürülebilen geniş balkonlar geliştirildi.

Bir yanda İncek Life’ın 86 bin metrekarelik harikulade peyzaj alanına, diğer yanda Ümitköy-Çayyolu’na doğru şehir manzarasına hakim bir konumda yer alan İncek Green, zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda yaşam vadediyor.

Sinpaş GYO’nun yeşille mavinin uyumundan ilham alarak geliştirdiği İncek dünyasına yeni katılan İncek Green’de, diğer etaplarda büyük beğeni toplayarak hızla tükenen 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Ayrıca projede sınırlı sayıda, 2+1 dublex loft daireler de var.

Sinpaş İncek Greeen fiyatları

büyüklükleri 94 ile 211 metrekare arasında değişen İncekk Green dairelerin fiyatları 334 bin TL ile 676 bin TL arasında değişiyor.

Sinpaş İncek Green ödeme planı

Sinpaş GYO’nun devam eden 40. yıl fırsatı da İncek Green müşterilerine avantaj sağlıyor. Sinpaş GYO, 40. yıla özel başlattığı kampanyasında 80 ay vade imkanı ve avantajlı ödeme koşulları sunuyor. Kampanyada, vade farksız, ara ödemesiz, banka kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmak mümkün.Müşteriye özel ödeme planları oluşturulan projede yüzde 50 peşin ödendiğinde 80 ay vade yada hiç peşinatsız 40 ay vade uygulanabilir.

Sinpaş İncek Green 


İncek Green özellikleri

Ankara’da İncek Green sakinleri, Sinpaş GYO’nun İncek dünyasında yer alan tüm imkanlardan yararlanabiliyor. Sinpaş GYO’nun projelerindeki yoğun su kullanımının yeni bir örneği olan 1200 metrekarelik açık yüzme havuzunda, havuzla bütünleşik doğal kumlardan oluşan plaj alanı ve dinlenme terasları yer alıyor.

İncek Green’in peyzajında ise su kenarı bitkileri ile Ankara’nın iklimine uyum sağlayan Ankara’nın meşhur ağaçları, söğütler, at kestaneleri ve Japon akçaağaçları dikkat çekiyor. Zen Bahçesi, dikey yeşil duvarlar ve suyu çevreleyen ahşap kaplamalar ile İncek Green’deki her şey doğal bir yaşam için tasarlandı.

Sinpaş GYO’nun İçinde tırmanma parkuru, ağaç evler ve oyun mağaralarını barındıran özel bir alan olan Macera Parkı, İncek Life’taki yeşil alanda yer alan kaya tırmanış alanı, Uçurtmalı Yeşil Meydan, Ağaç Ev ve çocuk oyun alanları, İncek’teki yaşamı çocuklar için daha da keyifli kılıyor.

Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Sinpaş GYO’nun İncek dünyasının hemen komşusu. Çocuklarının burada eğitim almasını isteyen aileler, çocuklarını okula 1 dakikada yürüyerek götürmenin rahatlığını yaşıyor.

 

 

Proje Bilgisi: Incek Green