İncek Life baharı Kubat’la karşıladı

Sinpaş GYO’nun Ankaralıları farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştıracak olan İncek Life baharı, yeni albümü ile Kubat’ın sahne aldığı keyifli bir etkinlikle karşıladı

İncek Life baharı Kubat’la karşıladı


150 dönüm arazi üzerinde yüzde 70’i yeşil alan ve su olmak üzere projelendirilen ve birbirinin manzarasını kesmeyen konut tasarımı sayesinde peyzajın tüm konutlardan rahatlıkla görülebileceği İncek Life, sahip olduğu özelliklerle bugüne dek Ankara’da yapılmış konut projelerinden farklılaşıyor. Yapımı hızla devam eden  İncek Life’ın 2.etap satışlarında fırsatlar devam ediyor.
‘mutluluğun formülü dengeli yaşam’ anlayışını Ankaralılarla buluşturmaya hazırlanan İncek Lifelılar baharı, 14 Nisan 2013 Pazar günü proje alanında düzenlenen keyifli bir etkinlikle karşıladı.

Eşsiz Anadolu motifleri ve ezgileriyle süslenen etkinlikte yeni albümü “İyi Olacaksın”la büyük beğeni toplayan ve bu kez pop şarkılar seslendiren Kubat sahne aldı. Etkinliğin sunuculuğunu ise Hakan Bilgin yaptı. Kubat izleyicilere, “ İncek Life, enerjisi çok güzel bir proje. Yaşamaya başladığınızda çok güzel günler geçireceğinize eminim. Şimdiden evinizde güle güle oturmanızı dilerim. Bu güzel projede komşuluk da çok keyifli olacak. Komşuluk çok kıymetli ve bunu fazlasıyla yaşayacağınız bir projede olduğunuz için çok şanslısınız” dedi.

İncek Life’ta seçenek çok
Yüzde 70’i yeşil alan olarak projelendirilen İncek Life, doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, zengin peyzajı, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile Ankara’ya taze bir yaşam getirmeyi hedefliyor. 60 farklı türde bitki çeşidi ve 6 bin adet ağaç bulunan İncek Life, yaklaşık 1 kilometrelik koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuruna sahip. Proje araç trafiğine de kapalı.

Çocukların uçurtma uçurması için planlanmış Yeşil Meydan, konser ve etkinlikler için ayrılmış Adrenalin Arena, hobi, el işi ve sanat aktiviteleri için düzenlenmiş İncek Atölye, ailecek keyif için piknik ve barbekü alanları ile açık havada spor keyfi için tenis kortu, İncek Life sakinlerine zengin sosyal yaşam imkanları sunuyor.

Ağaç evler, oyun mağazaları ve tırmanma parkuruyla çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor.

Sinpaş GYO kalitesiyle Ankara’da ev sahibi olmak çok kolay
“Evde mutluluk böyle olur” diyen Sinpaş GYO, ödeme planlarıyla da mutlu ediyor.
Fiyat aralıkları,
KDV dahil, 439 bin 877 TL ile 2 milyon 504 bin TL arasında değişen İncek Life’da, vade farksız yüzde 20 peşin, 1 yıl sonra yüzde 20 ara ödeme ve kalan bakiyeyi de 72 ay taksitle ödeyerek ev sahibi olmak mümkün.

548 konuttan oluşan İncek Life, 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor.

Projede 1+1 74 metrekare daireden,
5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği bulunuyor.

 

Sinpaş GYO hakkında detaylı bilgi için www.sinpasgyo.com.tr 444 1 440

İncek Life hakkında detaylı bilgi için  www.inceklife.com/ 0312 460 00 01

www.facebook.com/sinpasgyo
www.twitter.com/sinpasgyo  

 

Proje Bilgisi: Incek Life