İncek Life Bahçeşehir Koleji’nde kayıtlar devam ediyor

Bahçeşehir Koleji, Ankara’da ilk kez İncek Life bünyesinde 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler yetiştirmeye hazırlanıyor

İncek Life Bahçeşehir Koleji’nde kayıtlar devam ediyor


Bahçeşehir Koleji, Ankara’daki ilk eğitim merkezini İncek Life projesinin hemen yanında açıyor. 12 bin metrekarelik bir kampüse sahip Bahçeşehir Koleji’nde eğitim, 2013-2014 öğretim yılında başlıyor. Kişiye özgü öğretim modeline göre tasarlanan sınıflar, tablet dersliği, interaktif öğrenme istasyonlarının yer alacağı çocuk bilim müzesi, farklı öğrenme modellerine göre tasarlanan kütüphane, fen ve matematik laboratuarları, müzik atölyesi, spor salonu, konferans salonu, yemekhane ve sergi holü yer alırken, anaokulu ve ilköğretim bölümleriyle hizmet verecek olan okul kampüsünde, toplam 600 öğrenciye dünya standartlarında eğitim verilecek.

İncek Life Bahçeşehir Koleji’nde kayıtlar devam ediyor
İncek Life Bahçeşehir Koleji’nde 2013-2014 öğretim yılı kayıtları devam ediyor. Dünya ile konuşan, dünya ile çalışan, dünya ile yarışan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen İncek Life Bahçeşehir Koleji’ni yakından tanımak, yeni öğretim yılı okul ücretleri ile erken kayıt indirim oranları hakkında bilgi almak isteyen tüm veliler, 0312 236 77 44 nolu telefon numarasından ve www.bahcesehir.k12.tr internet adresinden koleje ulaşabiliyor.

Bahçeşehir Koleji’nden İncek Life ev sahiplerine özel %10 indirim
Sinpaş GYO, Türkiye’nin güvenilir markalarıyla işbirliğini İncek Life’ta da sürdürüyor. Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Ankara İncek Life projesinin hemen yanı başında çocuklara eğitim verecek. İncek Life, Bahçeşehir Koleji ile kaliteli eğitim imkanını ailelerin ayağına getirirken, konforlu yaşam vaadini zengin sosyal imkanlarıyla gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bahçeşehir Koleji, İncek Life’ta ev sahibi olanlara %10 indirim fırsatı da sunuyor.

5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle İncek Life zengin bir yaşam yelpazesi sunan İncek Life’ta 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği sunuluyor.

Sinpaş GYO hakkında detaylı bilgi için: www.sinpasgyo.com.tr

Proje Bilgisi: Incek Life