İncek Life’ın son 80 dairesi satışta

Sinpaş GYO’nun Ankara’daki İncek Life projesinde ailelere hitap eden ‘son 80 daire satışta. ’ 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan ve ‘kullanışlı kat planları’ ile dikkat çeken bu daireler, tüm projeye hakim manzaraları ile dikkat çekiyor

İncek Life’ın son 80 dairesi satışta

31.01.2014 / Posta Gazetesi 

Ankara’da hayata geçirilen İncek Life’da projesinde son 80 dairenin satışı sürerken, bu dairelerin özel konumu ve nitelikleri, özellikle ailelerin ilgisini çekiyor. 150 dönüm arazi üzerinde yüzde 80’i yeşil alan ve su ile projelendirilen 548 konutluk İncek Life’da son 80 daire, 3+1 ve 4+1 olarak sunuluyor. Oturum amaçlı olarak planlanan bu daireler, aynı zamanda tüm projeye hakim manzarası, alçak katlı bloklarda olması ve kat planlarıyla aileler tarafından tercih ediliyor.

Özellikle bahçe kullanımı olan az katlı apartman dairelerinin yoğun ilgi gördüğü İncek Life’da sunulan  bir diğer avantaj ise, projeden daire satın alanların 30 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla evlerine taşınabilecek olması. 2012’nin Nisan ayında satışa sunulan ve kaba yapı inşasının yüzde 95’i tamamlanan projedeki satış oranı da yüzde 85’i aştı.

Konser alanı da var

56 bin 150 metrekarelik yeşil alanı bulunan İncek Life’ta kulüp evi, golf alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet, yürüyüş parkuru, kültür-fizik hareket alanları, yoga-plates alanı, kaya tırmanış alanı, buz pateni pisti, kapalı spor kompleksi, sauna, fin hamamı, dinlenme ve seyir alanları, ağaç evler, konser ve etkinlikler için ayrılmış Adrenalin Arena, kafeterya alanları, duyu parkı, renk, koku, şifa, meyve ve kış bahçeleri, gezinti göleti, çocukların uçurtma uçurması için planlanmış Yeşil Meydan, macera parkı, çocuk oyun alanları, hobi, el işi ve sanat aktiviteleri için düzenlenmiş İncek Atölye ve çocuk kulübü yer alıyor. 

Ara ödeme fırsatı

İncek Life’da ara ödeme avantajı ise sürüyor. Bu kapsamda yüzde 20 peşin, yüzde 20 bir yıl sonra, yüzde 15 iki yıl sonra, kalan miktar ise 48 ay sabit taksit ile ödenebiliyor. Projenin inşaatında 56’sı  mimar ve mühendis olmak üzere yaklaşık 682 kişi çalışıyor.

Proje Bilgisi: Incek Life