İncek Life teslimleri sürüyor

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen İncek Life projesinde yaşam, Eylül'deki ev teslimleriyle birlikte başladı

İncek Life teslimleri sürüyor

Temalı konut projelerinin Ankara’daki ilk örneği olarak Sinpaş GYO’nun geliştirdiği İncek Life’ta yaşam, Eylül’de ev teslimleriyle birlikte başlıyor. Villa Nergis, Villa Çiğdem, Lale Konakları, Kardelen Konakları, Menekşe Konakları, Leylak Evleri ve Göl Kule projeleriyle dikkat çeken Sinpaş GYO, 7 ayrı konut tipiyle doğanın içinde zengin seçenekler sunuyor.

İncek Park, İncek Life’ın yanı başında. Park alanında, dinlenme ve seyir alanları, duyu parkı, renk, koku, meyve ve kış bahçeleri, Kulüp Evi, ve sandalla gezinti yapılabilecek gölet bulunuyor. Ankaralılar yoğun bir iş gününün sonunda özledikleri dengeli yaşama İncek Park ile kavuşuyor. Golf alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet ve yürüyüş parkurları, kültür-fizik alanları, yoga-pilates alanı ise açık havada spor yapma imkanı sağlıyor.

Ankara’da plaj keyfi
İncek Park’taki 1250 metrekarelik havuz, açık plajıyla İncek Life sakinlerine bir ilk sunuyor. İncek Life sakinleri Ankara’da ilk defa kendi evlerinin önündeki plajda güneşlenmenin keyfini çıkartıyor. İncek Life’da çocuklar, Ağaç ev, Uçurtma meydanı, Macera parkı, farklı yaş grupları için özel olarak tasarlanmış çocuk oyun alanları ile eğlenerek büyüyor.

Bahçeşehir Koleji İncek Life’ınyanı başında
Sinpaş GYO, Türkiye’nin güvenilir ve prestijli markalarıyla işbirliğini Ankara’da dasürdürürüyor. Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life’ın yanı başında. Çocuklarının burada eğitim almasını isteyen İncek Life sakinleri hem avantajlı koşullardan yararlanıyor hem de çocuklarını okula yürüyerek götürmenin rahatlığını yaşıyor.

Ankara’nın önemli diğer eğitim kurumları da İncek Life’açok yakın. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakınlığı ile çok değerli bir konuma sahip. Üstelik Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

İncek Life’a kardeş geldi
İncek Life’ın kardeşi İncek Blue’da manzaralı ve kış bahçeli evlerden oluşan 225 konut yer alıyor. Zen temasıyla hazırlanan Fitness&Welness Kulübü&Spa ile beden ve ruhunu ödüllendiren Ankaralılar, Blue Çarşı ile de siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Proje Bilgisi: Incek Life