İncek Loft Ankara adres bilgileri

İncek Loft Ankara'da Gölbaşı bölgesinde inşa ediliyor. İncek Loft Ankara, Ufuk ve Atılım üniversiteleri ile Charles de Gaulle Fransız Lisesi’nin yanında konumlandırılıyor

İncek Loft Ankara adres bilgileri

İncek Loft Ankara adres bilgilerini vermeden önce proje detaylarına değinelim. İncek Loft Ankara Akfen Holding tarafından hayata geçiriliyor. İncek Loft Ankara'da teslimlerin 2016 yılında yapılması planlanıyor. İncek Loft Ankara daire büyüklükleri 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. 

1.199 adet dairenin bulunduğu İncek Loft Ankara 1+1'den 6,5+1'e kadar daire tiplerinden meydana geliyor. İncek Loft Ankara'da İncek Loft, Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler bulunuyor. 186 araç kapasiteli misafir otoparkının yer aldığı İncek Loft Ankara özellikleri arasında, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, voleybol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan  İncek Loft Ankara'da 6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet 4-7 katlı Ankara Evleri ve 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri'nden oluşan projede 1+1'den 6,5+1'e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor. 

İncek Loft Ankara'da Gölbaşı bölgesinde inşa ediliyor. İncek Loft Ankara, Ufuk ve Atılım üniversiteleri ile Charles de Gaulle Fransız Lisesi’nin yanında konumlandırılıyor.

İncek Loft Ankara adres bilgileri: Gölbaşı-İncek Yolu, Ahmet Ulusoy Lisesi yanı İncek/Ankara

İncek Loft Ankara iletişim bilgileri
Telefon : 0312 408 15 50
Web : http://www.incekloft.com.tr/

"İncek Loft Ankara adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Loft Ankara adres bilgileri

İncek Loft Ankara adres bilgileri

İncek Loft Ankara adres bilgileri

İncek Loft Ankara adres bilgileri

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Incek Loft