İncek Loft fiyat listesi!

Akfen tarafından Ankara'da hayata geçirilen İncek Loft fiyat listesi bugün düzenlenen lansmanda açıklandı

İncek Loft fiyat listesi!

25 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Ankara İncek Loft projesi Akfen İnşaat tarafından 1.135 adet daire şeklinde inşa ediliyor. Lansmanı bugün gerçekleşen İncek Loft Evleri 1+1’den 6,5+1’e kadar tasarlanıyor. İncek Loft daire büyüklükleri de 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler konsepti ile tasarlanan İncek Loft Ankara projesi Mimar Melkan Tabanlıoğlu tarafından dizayn ediliyor. İncek Loft teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

İncek Loft fiyatları
Bugün lansmanı düzenlenen Akfen İncek Life Ankara fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup, İncek Loft fiyat listesi 218 bin TL’den başlıyor ve metrekare birim fiyatı da 3 bin TL olarak açıklanıyor.

İncek loft ödeme planı
Lansmana özel yüzde 1 KDV oranının uygulandığı İncek Loft ödeme planı yüzde 10 peşinat ya da 50 aya kadar vade farksız ödemeler yer alıyor. Akfen bünyesinde ise 24 aydan 50 aya kadar vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Banka kredisinin kullanıldığı İncek Loft ödeme planında ise 120 aya kadar vade ve toplam tutarın yüzde 75’ine kadar kredi imkanı sağlanıyor.

Proje Bilgisi: Incek Loft