İncek Loft satışa çıktı!

Ankara İncek Loft projesi 218 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

İncek Loft satışa çıktı!

25 Nisan 2014 / Emlakwebtv
İncek Loft Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Bugün lansmanı düzenlenen İncek Loft projesi toplam 1.135 adet daireden meydana geliyor. 1+1’den 6,5+1’e kadar dairelerin yer aldığı İncek Loft satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler konsepti ile tasarlanan İncek Loft Ankara projesi Mimar Melkan Tabanlıoğlu tarafından dizayn ediliyor. İncek Loft teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

İncek Loft fiyatları
Bugün lansmanı düzenlenen Akfen İncek Life Ankara fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup, İncek Loft fiyat listesi 218 bin TL’den başlıyor ve metrekare birim fiyatı da 3 bin TL olarak açıklanıyor.

İncek loft ödeme planı
Lansmana özel yüzde 1 KDV oranının uygulandığı İncek Loft ödeme planı yüzde 10 peşinat ya da 50 aya kadar vade farksız ödemeler yer alıyor. Akfen bünyesinde ise 24 aydan 50 aya kadar vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Banka kredisinin kullanıldığı İncek Loft ödeme planında ise 120 aya kadar vade ve toplam tutarın yüzde 75’ine kadar kredi imkanı sağlanıyor.

Proje Bilgisi: Incek Loft