İncek Loft son durum

İncek Loft son durum detaylarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

İncek Loft son durum

İncek Loft Akfen İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan İncek Loft projesinde 1.135 adet daire bulunuyor. İncek Loft projesindeki daireler 1+1'den 5+1'e kadar tasarlanıyor. İncek Loft satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. İncek Loft Evleri'nde yer alan Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evleri satışlarına devam ediyor.

İncek Loft son durum detaylarına değinmeden önce projesinin özelliklerinden bahsedelim. Tasarım ve uygulamanın Sanset Design Group tarafından yapıldığı, 1+1 ve 3,5+1 olmak üzere iki farklı büyüklükte hazırlanan örnek daireler, İncek Loft tanıtım ofisi içinde yerlerini almış olup, proje dahilinde konut sahibi olanlara şu hizmetler sunuluyor:

İncek Loft site özellikleri arasında, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

İncek Loft fiyatları 236 bin TL ile 1 milyon 147 bin 700 TL arasında değişiyor. İncek Loft teslim tarihi olarak 2016 yılının Nisan ayını veriyor.

İncek Loft son durum detayları
İncek Loft son durum olarak örnek daireler görücüye çıktı ve satışlar hızla devam ediyor.

İncek Loft nerede?
Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Loft Ankara'da konumlandırılıyor.

İncek Loft iletişim bilgileri
www.akfen.com.tr
0 312 408 15 54

 

Proje Bilgisi: Incek Loft