İncek Loft

Akfen İnşaat projesi olan İncek Loft uygun ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor

İncek Loft

Akfen İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen İncek Loft , Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 1.135 adet konutun yer aldığı İncek Loft projesinde Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler adı ile satışa çıkarılan daireler 1+1’den 6,5+1’e kadar inşa ediliyor. İncek Loft projesi kapsamında yer alan dairelerin büyüklükleri 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor.

2 kilometre uzunlukta yürüyüş parkurunu bünyesinde barındıran İncek Loft konut sahiplerine kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları sunuyor. Ayrıca İncek Loft satılık daire sahibi olanlar gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanlarından fayda sağlıyor. İncek Loft projesi ailelerin çocuklarını da unutmayarak bünyesine Pony Clup katıyor. Binicilik imkanı sağlayan İncek Loft projesinde ayrıca 44 adet ticari birim de yer alıyor. Sebze ve meyve yetiştiriciliğinin yapılmasına da imkan tanıyan İncek Loft projesi organik bahçeleri ile özel çiftlikleri ve organik pazarı konut sahiplerine sunuyor. Ayrıca İncek Loft’ta 2 bin 65 araç kapasiteli otopark ve site girişinde 186 araç kapasiteli misafir otoparkı da yer alıyor.

Temeli 1 Haziran 2014 tarihinde atılan İncek Loft teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. İncek Loft projesinde bulunan dairelerin özellikleri de şöyle:

Yüksek Evler: 20 ve 30 katlı olmak üzere 6 adet yer alıyor.
Ankara Evler: 4 ve 7 katlı olmak üzere 11 adet yer alıyor.
Teras Evler: 6 ve 9 katlı olmak üzere 7 bloktan meydana geliyor.

İncek Loft ödeme planı
Yüzde 10 peşin ödemelerde indirim imkanı sağlayan İncek Loft ödemeleri 24 ve 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sağlıyor. 24 ay için yüzde 10 peşinat, yüzde 30 ara ödeme ve yüzde 15 taksit imkanı ile beraber yüzde 45 blok ödeme yapılıyor. 50 ay için de yüzde 35 peşinat, yüzde 35 ara ödeme ve yüzde 30 taksit yapılıyor. İncek Loft ödeme planı kapsamında banka kredili sistem de yapılıyor.

İncek Loft nerede?
Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Loft Ankara Gölbaşı İncek bölgesinde yer alıyor. İncek Loft projesi Ufuk ve Atılım üniversiteleri ile Charles de Gaulle Fransız Lisesi’nin yanında yer almakta olup, TED Ankara Koleji başta olmak üzere çok sayıda eğitim kurumu ile kamu kurumlarının binalarına da yakın konumda hayata geçiriliyor.

İncek Loft iletişim bilgileri
444 83 38

Proje Bilgisi: Incek Loft