İncek Loft'ta büyük fırsat

Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Loft, yüzde 10'luk ön ödeme sonrasında 18 ay süresince hiç ödemesiz ev sahibi olma şansı sunuyor

İncek Loft'ta büyük fırsat

Akfen İnşaat'ın Ankara'da hayata geçirdiği İncek Loft, yüzde 10'luk ön ödeme sonrasında 18 ay hiç ödeme yapmadan ev sahibi olma imkanı sunuyor. 

İncek Loft kampanyası 14 Haziran'a kadar sürüyor
Bu ana kadar 800 adet satış rakamına ulaşan İncek Loft Projesi'ndeki kampanya 14 Haziran'a kadar devam edecek. Başkentlilerin İncek Loft’a yoğun bir ilgi gösterdiğini belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın,  “Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’te, İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi hayata geçirdik. Projenin sunduğu olanaklar hem ailelerden hem de sunduğumuz kar fırsatını gören yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Beklediğimiz ilgiyi görmenin memnuniyetini yaşıyoruz” dedi.  

Yüzde 10 ön ödeme, 18 ay ödemesiz konut sahibi olma şansı
Akfen İncek Loft’tan ev sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunduklarını belirten Akın, “Akfen Holding bünyesinde sunulan 21 ay vade farksız taksit ile ödeme planının yanı sıra sadece 14 Haziran’a kadar geçerli “ödememe planı”nda % 10 ön ödeme sonrası 18 ay boyunca hiçbir ödeme yapılmıyor. Müşterilerimiz evlerinde oturmaya başladıktan veya kira almaya başladıktan sonra ödeme planları başlıyor. Ödememe planı ve % 15 kar fırsatı için son gün 14 Haziran” dedi. 

1199 konutlu İncek Loft, İncek’in en büyük konut projesi
Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, “İncek Loft”, başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan İncek Loft’ta 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte 1199 konut yer alıyor. 

Teslimler Nisan 2016'da
İncek Loft’ta 1. Etap daire teslimleri Nisan 2016’da başlayacak. 

Proje Bilgisi: Incek Loft