İncek Prestij’den 'yıldızlar' eşliğinde lansman

Fırat-Dema İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen İncek Prestij projesi, ünlü oyuncular Vatan Şaşmaz, Tuğba Melis Türk ve manken Ebru Öztürk’ün katıldığı lansmanla satışa sunuldu

İncek Prestij’den 'yıldızlar' eşliğinde lansman

21 Nisan 2014 / emlakwebtv
Ankara’nın iddialı konut projelerinden İncek Prestij’de, ünlü oyuncular Vatan Şaşmaz ve Tuğba Melis Türk ile manken Ebru Öztürk’ün de katılımıyla 765 konutun satışa sunulduğu lansmana Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Fırat-Dema İnşaat ortakları İsmail Mert Fırat, Ömer Faruk Fukara ve Sırrı Karahancı’nın ziyaretçilerle bire bir ilgilendiği lansmanda, satış ofisine cazip koşullarda konuta yatırım yapmak isteyenler akın etti.

Ulaşılabilir fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün
Fırat-Dema İnşaat CEO’su İsmail Mert Fırat, iki gün süren lansmana beklentilerinin üzerinde ilgi olduğunu söyledi.

Lansmana katılan ve örnek daireleri gezen herkesten övgü aldıklarını anlatan Fırat, şöyle konuştu: “Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunma iddiasıyla yola çıktık. Projeyi inceleyen herkes,  kaliteyi ve sunulacak hizmeti gördükten sonra fiyatları öğrenince şaşkınlık yaşıyor. Fırat ve Dema İnşaat olarak önceki projelerimizde de lansmanda göstermelik değil, gerçekten çok özel fiyatlar uygulamıştık. Yatırım yapmak isteyen eski müşterilerimiz bunu bildiği için lansmanı sabırsızlıkla bekliyorlardı. İddia ediyoruz, bugün konut alanlar proje tamamlandığında en az yüzde 40 kazanacaklar. Lansmanda elde ettiğimiz satış başarısı beklediğimizin de üzerindeydi. Piyasalarda belirsizliğin hakim olduğu, bazı projelerin ciddi satış sorunu yaşadığı şu günlerde bizim ilk günde çok iyi rakamlara ulaşmamız, projenin ne kadar sağlıklı hazırlandığının bir göstergesidir.”

 

Proje Bilgisi: Incek Prestij