İnci Kulesi projesi

Akyol İnşaat güvencesi ile yükselen İnci Kulesi projesi teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor

İnci Kulesi projesi

Akyol İnşaat güvencesi ile yükselen İnci Kulesi projesi teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. 6 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan İnci Kulesi projesi 44 adet daireden oluşuyor. 

İnci Kulesi projesi

İnci Kulesi projesinin satılık daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness center, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede teslimlerin 2016 yılında yapılması planlanıyor. İnci Kulesi projesi fiyatlarının en düşük 700 bin liradan başlaması bekleniyor. 

İnci Kulesi projesinde panoramik asansör kullanılıyor. Projede her dairenin 3 cephesi bulunuyor. Gün boyu içeriye ışık alabilmesi için ise camlar tavandan yere kadar tasarlanmış. 22 katlı tek kuleden oluşan İnci Kulesi projesinde daire büyüklükleri ise 211 ile 427 metrekare arasında. 

İnci Kulesi projesi

Projenin daire özellikleri arasında; ankastre mutfak, giyinme dolapları ve vestiyer bulunuyor. Ankara Yaşamkent'te hayata geçirilen İnci Kulesi avantajlı lokasyonu ile dikkat çekiyor. İnci Kulesi projesi adres bilgisi ; Yaşamkent Mahallesi 3250. Cadde No: 39 Çayyolu - Ankara 

İnci Kulesi iletişim bilgileri
Telefon : 0312 217 02 37 
Web adresi : incikulesi.com
e-posta : bilgi@incikulesi.com

Firma Bilgisi: Akyol Inşaat
Proje Bilgisi: Inci Kulesi