İncir Evler Esenyurt fiyat listesi

İncir Evler Esenyurt fiyat listesine haberimizden ulaşabilirsiniz

İncir Evler Esenyurt fiyat listesi

İncir Evler Esenyurt'ta Ozan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 118 adet daireden meydana gelen İncir Evler Esenyurt projesi 17 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. İncir Evler Esenyurt 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. İncir Evler Esenyurt satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiyor.

İncir Evler Esenyurt teslim tarihi
İncir Evler Esenyurt teslim tarihi Haziran 2015 yılı olarak veriliyor.

İncir Evler Esenyurt özellikleri
Esenyurt'ta Kiptaş 5. Etap ve Necmi Kadıoğlu Stadı'na komşu konumda yükselen İncir Evler Esenyurt projesi 3 katlı 9 blok şeklinde tasarlanıyor. İncir Evler Esenyurt daire büyüklükleri ise şöyle: 2+1 daireler 98 metrekare ile 102 metrekare arasında, 3+1 daireler 116 metrekare.

İncir Evler Esenyurt satılık daire sahiplerine fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, açık otopark, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuyor.

İncir Evler Esenyurt fiyat listesi
Banka kredisine uygun olan İncir Evler Esenyurt fiyat listesi şöyle: Tüm daireler için ortalama bir fiyat çıkarılan İncir Evler Esenyurt fiyatları 140 bin TL ile 220 bin TL arasında değişiyor.

İncir Evler Esenyurt nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer aşan İncir Evler Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Esenyurt'ta Kiptaş 5. Etap ve Necmi Kadıoğlu Stadı'na komşu konumda yer alıyor.

İncir Evler Esenyurt adres bilgileri: İncirtepe Mahallesi 285 Sokak Kiptaş 5. Etap yanı Esenyurt/İstanbul

İncir Evler Esenyurt iletişim bilgileri
Telefon : 0212 591 82 04
Web : http://incirevler.com/
E-mail : info@incirevler.com

 

Proje Bilgisi: Incir Evler