İncir Evler satılık!

İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen İncir Evler satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiyor

İncir Evler satılık!

İncir Evler satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı İncir Evler 17 bin metrekare alan üzerinde İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 118 adet dairenin yer aldığı proje Ozan İnşaat imzası taşıyor. 

İncir Evler satılık daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, güneşlenme terası, açık otopark, güvenlik ve açık yüzme havuzu yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; balkon, ankastre beyaz eşya ve kombi. 

İncir Evler satılık fiyatları ise şöyle; Projede 2+1 dairelerin 150 bin lira ile 200 bin lira arasında, 3+1 dairelerin ise 200 bin lira ile 250 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. İncir Evler'de firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Esenyurt'ta yükselen İncir Evler, Kiptaş 5. Etap ve Necmi Kadıoğlu Stadı'na komşu olarak inşa ediliyor. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken proje konumu ile sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor. 3 katlı 9 bloktan meydana gelen İncir Evler projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Projede teslimlerin 2015 yılı sonlarında yapılması bekleniyor. 

İncir Evler adres bilgisi : İncirtepe Mahallesi 285 Sokak Kiptaş 5. Etap yanı Esenyurt - İstanbul 

İncir Evler iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 591 82 04
Web adresi : incirevler.com
E-posta adresi : info@incirevler.com

Firma Bilgisi: Ozan Inşaat
Proje Bilgisi: Incir Evler