İncirli Konakları Bakırköy!

Gül İnşaat ve Cevheri İnşaat güvencesi ile yükselen İncirli Konakları Bakırköy'de yükseliyor

İncirli Konakları Bakırköy!

Gül İnşaat ve Cevheri İnşaat güvencesi ile yükselen İncirli Konakları Bakırköy'de yükseliyor. Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu proje modern ve estetik mimarisi ile dikkat çekiyor. 

Çevresinde birçok alışveriş merkezinin yer aldığı İncirli Konakları Bakırköy Adliyesi'ne olan yakınlığı ile avukatlar tarafından ilgi görüyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, güneşlenme terası gibi özelliklerin bulunduğu projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Banka kredisi için uygun durumda olan Bakırköy İncirli Konakları fiyatları 300 bin dolardan başlayıp 1 milyon 140 bin dolara kadar yükseliyor. İncirli Konakları kiralık daire fiyatları ise 2 bin 750 TL'den başlıyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

13 bin 405 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan İncirli Konakları Bakırköy projesi 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. İncirli Konakları satılık daire alanları ise 130 metrekare ile 304 metrekare arasında tasarlanıyor. 8 blok halinde yükselen projede toplam 208 adet daireye yer veriliyor. 

İncirli Konakları projesinde son daireler için liste fiyatı üzerinde yüzde 15 ila 25 oranında indirim uygulanıyor. Proje, metro, metrobüs, havalimanı, sahil yolu ve E-5 gibi noktalara yakın bir konumda bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Gül İnşaat-Cevheri İnşaat
Proje Bilgisi: Incirli Konakları