İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatları 320 bin TL'den başlıyor

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatları açıklandı. İş GYO ve NEF tarafından Topkapı’da inşa edilen İnistanbul Gala 25 bin 564 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. İnistanbul Gala’nın 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Toplam 788 adet daireden oluşan İnistanbul Gala satılık daire büyüklükleri 48 metrekareden başlıyor.

Projede üç hafta içinde yüzde 80'lik satış rakamına ulaşıldı. Toplamda 1.140 ünite içeren projede ulaşılan satış rakamı 875 oldu. 

İnistanbul Gala özellikleri
İnistanbul Gala özellikleri arasında  Türk hamamı, yürüyüş parkuru, SPA,  kreş, sauna, kapalı otopark, kameralı güvenlik,  çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları yer alıyor. 

İnistanbul Gala fiyatları
İnistanbul Gala fiyatları 320 bin TL'den başlıyor.

İnistanbul Gala ödeme planı
İnistanbul Gala ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinat ve 2 bin 100 TL'den başlayan aylık ödemeler içeren banka kredisi ve faizsiz 30 ay ödeme sunan projede konut fiyatının yüzde 75'i kadar banka kredii kullanılabiliyor. İnistanbul Gala'da 120 ay yüzde 0.91 faiz oranı avantajı ise kısa bir süre daha devam edecek.

İnistanbul Gala nerede?
İnistanbul Gala projesi, Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının bulunduğu arsa üzerinde yükselecek. Proje metroya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Dumlupınar Caddesi'ne yakın mesafede yer alıyor. 

İnistanbul Gala iletişim bilgileri
Adres : Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No: 42 34010 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 444 72 21
Web : http://www.inistanbultopkapı.com

 

 

"İnistanbul Gala fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatları

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Gala