İnistanbul Gala Topkapı projesi!

İş GYO ve Nef ortaklığında inşa edilen İnistanbul Gala Topkapı projesi taksitleri minimum 2 bin 100 TL’den başlıyor

İnistanbul Gala Topkapı projesi!

Anahtar teslimleri 31 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan İnistanbul Gala, İstanbul’un merkezi lokasyonlarından biri olan Topkapı’da inşa ediliyor. Proje, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Nef işbirliğinde hayat buluyor.

İnistanbul Gala Topkapı’da alanları 48 metrekare ila 308 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar toplam 788 adet daireden meydana geliyor. 4 blok halinde yükselen proje, eski Şişecam Fabrikası arazisi üzerinde yer alıyor.

130 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Topkapı İnistanbul Gala; metro, metrobüs ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde, E5'e 1 kilometre, Marmaray'a 3.2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre mesafede. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nün hemen karşısında yer alan İnistanbul Gala Topkapı projesi, Davutpaşa Metro İstasyonu’na ise 100 metre mesafede bulunuyor. Proje, merkezi konumuyla ön plana çıkıyor.

İnistanbul Gala Topkapı projesi taksitleri en düşük 2 bin 100 TL’den başlıyor. Proje için farklı ödeme planları hazırlanıyor. Örneğin; yüzde 25 oranında peşinat verildiğinde 30 aya kadar vade yapılabiliyor.

Ya da yüzde 1 oranında peşinat veriliyor, Yüzde 75’lik tutar için banka kredisi kullanılıyor, yüzde 24’lük tutar ise teslim tarihinde ödeniyor. Veya yüzde 25 peşinat veriliyor, kalan yüzde 75’lik tutar için ise kredi kullanılıyor.

 

"İnistanbul Gala Topkapı projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

İnistanbul Gala Topkapı projesi!

İnistanbul Gala Topkapı projesi!

İnistanbul Gala Topkapı projesi!

İnistanbul Gala Topkapı projesi!

Proje Bilgisi: Inistanbul Gala