İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep

İnistanbul Gala Satış Müdürü Erdem Kovalak İş GYO ve Nef iş birliğiyle hayata geçen İnistanbul Gala satışları hakkında bilgi verdi

Gayrimenkul sektörünün iki devi İş GYO ve Nef'in ortak girişimleriyle İstanbul'un kalbinde hayata geçen proje İnistanbul Gala lansman döneminde 7 binden fazla talep aldı. İstanbul Topkapı’da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arsa üzerine 470 milyon dolarlık bir yatırım yapılması planlandı. Bu dönüşüm alanı üzerindeki ilk proje olan İnistanbul Gala; 1,5 yıl süren detaylı hazırlık süreci, küçük bir şehrin inşasını temel alan ayrıntılı “master-plan”ı, İstanbul’un merkezine ve gözde yerleşim alanlarına yakın konumuyla hem oturum hem de yatırım için büyük ilgi görüyor.  İnistanbul Gala, 4 blok dahilinde toplamda 788 üniteyi içerisinde barındıracak. İnistanbul Gala 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 48 metrekareden 308 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde daireleri içinde bulunduruyor. Satış Müdürü Erdem Kovalak gelen ilgiden memnun olduklarını belirterek satışların hızla devam ettiğini söyledi. 

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala projesinde fiyatlar 320 bin TL’den başlarken; %1 peşinat ve 2.100 TL’den başlayan aylık ödemeler içeren banka kredili ve faizsiz 30 ay vadeli ödeme seçenekleri bulunuyor.

"İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep" Başlıklı Haberin Galerisi

İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep

İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep

İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep

İnistanbul Gala'ya 7 bin ön talep

Proje Bilgisi: Inistanbul Gala