İnistanbul Hayat foldhome konsepti!

“Foldhome konsepti” ile konut sektörüne yeni bir soluk getiren Nef, bu farklı konsepti İnistanbul Hayat projesinde de uygulayacak

İnistanbul Hayat foldhome konsepti!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Nef’in işbirliğinde hayata geçirilen İnistanbul Topkapı projesi; İnistanbul Gala, İnistanbul Lokal ve İnistanbul Hayat olmak üzere üç farklı etaba ayrılıyor. Projenin şu an Hayat etabında satışlar devam ediyor.

İnistanbul Hayat projesi, Nef’in inşa ettiği projelerinde sıkça yer verdiği “foldhome konsepti’ne uygun olarak tasarlanıyor. Peki! sürekli işe yarar, faydalı ve gerekli bir konsept olduğu söylenen “foldhome” nedir, ne işe yarar ve ev sahibi bu konseptten nasıl faydalanabilir?

Şöyle ki, İnistanbul Hayat projesinin 1+1’den 3+1’e kadar olan dairelerinden birini satın aldınız. Dairenin büyüklüğü ya da küçüklüğü fark etmeksizin aynı anda sinema odasına, karaoke odasına, müzik odasına ya da misafir odasına sahip olunabiliyor.

Nasıl mı? Alışılmışın dışına çıkan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan “foldhome konsepti” ev sahibini kullan-öde sistemi ile tanıştırıyor. Sabit aidat olmadan, sadece kullandığınız zaman ödediğiniz uygun bir ücretle her odanın ayrıcalığından yararlanılabiliyor.

Foldhome sisteminin ayrıcalıkları ise şöyle sıralanıyor;

- Foldhome’un kullan-öde sistemi sayesinde metrekare başına çok daha düşük ve sabit aidat.
- Hedef kitlenin konut dışında kullanacağı sosyal aktiviteleri içinde barındıran ince düşünülmüş çözümler.
- Foldhome ünitelerinin tamamı daire sahiplerinin olup, herkes hissesi oranında hak sahibi.

İnistanbul Hayat projesinde minimum peşinat tutarları 3 bin 800 TL’den başlıyor. Banka kredili ödeme yapılmak istendiğinde yüzde 0,99 faiz oranından yararlanılabiliyor. Firma bünyesinde uygulanan ödeme imkanına göre ise, 48 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat